Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Boniewo - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Obiekt noclegowy z parkingiem Skrzynki

Skrzynki(Boniewo + 25 km)

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt letniskowy położony w Gostyńsko - Włocławskim Parku Krajobrazowym, nad polodowcowym jeziorem Skrzyneckim w gminie Baruchowo. Kompleks składa się z 12 domków.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Włocławek(Boniewo + 24 km)

649 000 zł591,13 m² 1 097,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy na pierwszym piętrze budynku z poddaszem i własną klatką schodową. Nieruchomość o powierzchni 357m2, znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Włocławek(Boniewo + 24 km)

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż. Nieruchomość jednopoziomowa o powierzchni 116m2. Ulica Królewiecka, ścisłe Centrum, łącząca się z jedną z najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa połączone lokale usługowe o powierzchni 92 mkw i 67,66 mkw - łącznie 159,66 mkw, położone w Centrum Włocławka, na I piętrze budynku wzniesionego w 2009 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Boniewo + 24 km)

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu lokal o powierzchni 26m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł591,13 m² 1 097,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o lokalu w centrum miasta, który daje ogromne możliwości aranżacji i prowadzenia biznesu? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Dlaczego warto? Świetna lokalizacja - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 186 m² 544,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy we Włocławku. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowo-techniczny o powierzchni 1 652,75 m Wiata o powierzchni 112,50.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł237 m² 3 375,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż centrum Włocławka brb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237 m, położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Boniewo + 24 km)

790 000 zł116 m² 6 810,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Centrum, parter, stan deweloperski Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni użytkowej 116m 2 mieszczący się w 3 piętrowym budynku z 2010r, w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Boniewo

Boniewo,kujawsko-pomorskie

165 000 zł815 m² 202,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej oraz prawo własności budynku o powierzchni użytkowej 181,84m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Śródmieście,Włocławek(Boniewo + 24 km)

520 000 zł85 m² 6 088,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - handlowy o powierzchni 85,4m2 położony w centrum Włocławka przy ulicy Kościuszki 23. Doskonała lokalizacja blisko dworca kolejowego oraz ścisłego centrum miasta idealna na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij